Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Україні потрібна Конституція миру, демократії та соціального захисту

Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Двадцять три роки тому, коли була прийнята Конституція, Україна була проголошена суверенною і незалежною, демократичною, соціальною і правовою державою. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека були визнані найвищою соціальною цінністю. Сьогодні всі ці базові конституційні принципи виявилися порушеними!

Шостий рік на сході України триває збройний конфлікт, який забирає життя і ламає долі українських громадян. Нехтуючи положеннями Декларації про державний суверенітет України і думкою українських громадян, влада тягне Україну в НАТО.

Внутрішня політика повністю підпорядкована інтересам міжнародних кредиторів. Всупереч Конституції скасовані соціальні пільги і урізані субсидії, зруйнована державна медицина та освіта, а бюджетні кошти розкрадаються чиновниками, витрачаються на війну, нескінченне обслуговування нових і старих боргів. Українські сім'ї обкладені непомірними тарифами, цінами, податками і змушені жити в злиднях.

Незгодні з політикою війни і злиднів піддаються репресіям і кримінальним переслідуванням. Обмежена свобода ЗМІ. Мільйони російськомовних українців, представників національних громад позбавлені права говорити і вчитися рідною мовою.

Минула влада проклала цей курс, нинішня – не збирається його змінювати. Конституція України не працює. Це неприпустимо!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина політична сила в Україні, яка послідовно бореться за мир, соціальні права громадян і відновлення конституційного порядку. Наша мета – побудова єдиної демократичної і процвітаючої України, в якій надійно захищені соціальні, культурні та релігійні права громадян мирної, позаблокової та нейтральної країни.

Сьогодні Україні потрібна Конституція миру, демократії та соціального захисту. Тільки ми зможемо добитися того, щоб люди були захищені від свавілля чиновників, які допускають знущання над Основним Законом. Ми повернемо людям Конституцію! З нами мільйони українських громадян. Разом ми пройдемо цей шлях. Український народ переможе!

Опубліковано: 28 червня 2019
×
Приєднатися