Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Учасники форуму «Єдина країна – шлях до миру»: Мудрість і вроджене миролюбство українців повинні перемогти

У цьому впевнені учасники Форуму «Єдина країна - шлях до миру», який відбувся в Харкові.

«Наші суперечності не повинні руйнувати країну, як би не відрізнявся менталітет жителів різних регіонів. Різноманітність поглядів і багатогранність культури повинні прикрашати нашу державу, робити її цікавішою. Як уродженець Волині я з великою повагою ставлюся не тільки до своїх земляків, а й до жителів Слобожанщини і Донбасу. Нас намагаються розсварити ті, хто мріє зруйнувати країну. Але мудрість і вроджена миролюбність українців повинні перемогти агресивну риторику, штучно нав'язану нам ззовні. Уміння бути вірним своїм принципам і переконанням допоможуть нам знайти шлях до мирного врегулювання конфліктів», - упевнений член Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Андрій Лесик.

На думку помічника народного депутата Юрія Бойка, співзасновниці Національної платформи «Жінки - за мир» Ірини Хижняк, держава повинна повернути собі соціальну функцію, яка прописана у Конституції.

«Сьогодні мінімальний прожитковий мінімум не відповідає життєвим реаліям. Принизливі норми, прописані державою, не враховують елементарних потреб людини. Комунальні платежі значно перевищують реальні доходи громадян. Саме тому в країні спостерігається демографічний спад, а багато пенсіонерів, яким відповідно до норм споживчого кошика належить 120 грамів м'яса і 10 таблеток валеріани на місяць, живуть за межею бідності», – підкреслила Ірина Хижняк.

Злочином перед країною назвала відкриття ринку сільськогосподарських земель без референдуму адвокат Алла Короткова.

«Відповідно до норм Конституції, народ України є власником землі. І розпродавати надбання людей, не запитавши у них дозволу, - це порушення Основного Закону. Відкривати ринок землі можна тільки після закріплення земельних паїв за кожним громадянином, створення земельного банку, формування законодавства, що дозволяє здійснювати операції у правовому полі», - вважає юрист.

За словами представника медичної спільноти Марії Голуб, мир необхідно будувати не тільки на кордоні країни, а й у самому суспільстві, зраненому конфліктами, міжнаціональною та релігійною ворожнечами.

«Здорові відносини між членами соціуму, людьми різних національностей, жителями різних областей, між сусідами і членами сімей - основа мирного співіснування нації. І над цим потрібно працювати не тільки медикам, психологам та соціальним працівникам, а й державній владі», - підкреслила вона.

Опубліковано: 8 листопада 2019
×
Приєднатися