Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вимагаємо від президента Зеленського взяти під особистий контроль розслідування теракту проти телеканалу «112 Україна»

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ рішуче засуджує безпрецедентний тиск, який чиниться на телеканал «112 Україна» та його журналістів. Це справжній терор, який здійснюється радикалами, за повного потурання всіх державних структур: президента, голови МВС, генерального прокурора, а також Служби безпеки України.

Вже понад тиждень журналісти телеканалу знаходяться під пресингом: їм та членам їхніх родин постійно надсилають погрози. І ось тепер ці погрози стали втілюватися в реальність: в ніч на суботу, 13 липня, будівлю, в якій знаходиться телеканал, обстріляли з гранатомета! І все це в XXI столітті, в самому центрі Європи!

Це не просто порушення свободи слова і тиск на ЗМІ! Це відвертий тероризм і бандитизм, який радикальні молодчики розгорнули в столиці України!

На інцидент вже відреагували в ОБСЄ. Її представник з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір засудив напад, назвавши його «неприпустимим актом залякування». У той же час від керівництва Української держави і голів силових відомств нашої країни нічого подібного так і не прозвучало.

Ми, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, звертаємося до всіх органів влади – Президента України Володимира Зеленського, голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова, генерального прокурора Юрія Луценка, т.в.о. голови Служби безпеки України Івана Баканова. Досить ігнорувати такі кричущі злочини проти українських журналістів!

Під тиском громадськості СБУ відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу – терористичний акт. Однак ми знаємо, як в Україні вміють «заминати» незручні справи. Тому вимагаємо ретельно і в найкоротші терміни розслідувати цей інцидент, і в самий найближчий час покарати всіх винних, а також забезпечити належний захист всім працівникам телеканалу і більше не допускати подібних загроз! Наша партія буде тримати це питання на жорсткому контролі.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає від усіх вищезазначених державних осіб негайної реакції на те, що відбувається, і припинення терору проти українських ЗМІ!

Опубліковано: 15 липня 2019
×
Приєднатися