Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Замість виконання своїх передвиборних обіцянок, команда «слуг» захопилася підміною понять

Бажаючи імітувати виконання своїх передвиборчих обіцянок про те, що всі важливі для людей рішення вони будуть приймати на всеукраїнських референдумах, команда «слуг» явно захопилася підміною понять. Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.

Політик підкреслила, що озвучене 15 жовтня президентом чергове запитання «Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?» не відображає ані українських реалій, ані конкретних проблем регіонів.
«А чи не бажає президент відповісти жителям Донбасу, чому їх позбавили права обирати місцеву владу, і що дасть вільна економічна зона при незакінченій війні? І чи не бажає глава держави дати відповідь одеситам, чому «Зе-влада» у парламенті досі не винесла в зал законопроект №2407 про створення спеціальної економічної зони «Порто-франко», внесений Вадимом Рабіновичем? З листопада минулого року він «на розгляді», і саме ця формальність пояснює реальну незацікавленість «слуг» розвивати потенціал українських територій», - зазначила вона.ї
Нардеп нагадала президенту, що вільна економічна зона в Одеській області дуже важлива не лише для Одещини, а й для економіки всієї країни.
«А може варто нагадати президенту, що вільна економічна зона в Одеській області - це поштовх для розвитку портової галузі, а портів тут 8: Білгород-Дністровський, Ізмаїльський, Килійський, «Південний», Чорноморський, Одеський, Ренійський та Усть-Дунайський? Що СЕЗ створить умови для залучення нових приватних капітальних інвестицій, збільшить зайнятість і стимулюватиме інші галузі для розширення обсягів виробництва і надання товарів та послуг через збільшення внутрішнього попиту. Невже це не вагомі аргументи? Адже величезний потенціал Одеської області має значення для економіки всієї України!» - зазначила вона.
Політик підкреслила, що, йдучи у владу, Зеленський обіцяв пряму демократію.
«Замість всеукраїнського референдуму та обіцяної прямої демократії – якесь опитування, результатами якого можна крутити, як циган сонцем. Замість миру на Донбасі та його реальної реінтеграції - гра на нервах жителів цих територій, де досі іде війна. І, нарешті, абсолютна відстороненість від пов'язаних з економікою проблем у зубожілій країни, де значна частина населення уже живе за межею бідності», - резюмувала Тетяна Плачкова.

Опубліковано: 15 жовтня 2020
×
Приєднатися