Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Влада в Україні некомпетентна та непрофесійна

Україні необхідне перезавантаження влади. Про це в ефірі NewsOne розповіла народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.

«У зверненнях Віктора Медведчука до Володимира Зеленського є прямі запитання. Мені здається, що президент не реагує на них саме тому, що у нього немає відповідей – ні прямих, ні ухильних. Прес-служба Володимира Зеленського досі не може вигадати тези, адже відповісти на конкретні заяви серйозного політика роликами та слайдами не вийде. І навіть якщо президент звертає увагу на якісь проблеми, це ні до чого не призводить», – вважає політик.

Парламентар зазначила, що головна проблема полягає у некомпетентності української влади.

«Я згодна з Ренатом Кузьміним – у нашій країні некомпетентна влада. І Офіс президента, і монобільшість абсолютно непрофесійні. Навіть якщо вони долучаються до розв'язання проблеми, то або не роблять нічого, або роблять тільки гірше для України. Тому нашу владу необхідно перезавантажувати», – пояснила народний депутат.

Представниця ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підкреслила, що українці також бачать некомпетентність влади.

«Українці теж роблять висновки. Щодня вони бачать свої зарплати, продукти в холодильниках, розуміють, що не можуть собі дозволити відпочити в Одесі – бракує доріг та інфраструктури. Українці роблять висновки з того, що відбувається в цілому в країні, з тих радикальних акцій, які тримають їх в страху. Тому позицію та ідеологію ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підтримує все більше людей», – резюмувала Тетяна Плачкова.

 

Опубліковано: 31 липня 2020
×
Приєднатися