Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: У парламенті у депутатів місцевих рад Одещини від ОП-ЗЖ буде потужне лобі

Конференція з висунення кандидатів для участі в місцевих виборах, проведена 21 вересня Одеськими обласною та міською організаціями ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, підкреслила єдність команди партії. Про це на брифінгу за результатами конференції заявила народний депутат від ОП-ЗЖ Тетяна Плачкова.

«Конференція обласної та міської організацій ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ висунула своїх кандидатів для участі у місцевих виборах-2020. Ми знову довели свою єдність», - підкреслила вона.

Політик зазначила, що на конференції представлена ​​оновлена ​​партійна команда, здатна здобути переконливу перемогу на виборах.

«Ми сформували для участі у місцевих виборах в Одеській області єдину команду досвідчених і молодих, енергійних і сильних, правильних і чесних. І в цій синергії - наша сила і наша перемога», - акцентувала вона.

Також народний депутат підкреслила, що після виборів депутати місцевих рад від ОП-ЗЖ отримають потужну підтримку в українському парламенті.

«І коли наші представники стануть депутатами у місцевих радах, вони можуть бути впевнені: у парламенті у них є надійне одеське лобі ОП-ЗЖ – сильне, потужне, спрямоване на захист інтересів Одеси та Одеської області», – резюмувала Тетяна Плачкова.

 

Опубліковано: 21 вересня 2020
×
Приєднатися