Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: В Одесі буде сформований опозиційний виконком

Одеська команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ сформує опозиційний до виконкому Одеської міської ради виконавчий комітет. Про це в ході брифінгу, присвяченого відкриттю і подальшій роботі найбільшої в Одеській області громадської приймальні обласної організації партії повідомила народний депутат від ОП-ЗЖ Тетяна Плачкова.

«Через деякий час ми сформуємо опозиційний виконком. Він базуватиметься тут, у громадській приймальні», - уточнила політик.

Вона також підкреслила, що основним завданням опозиційного виконкому буде аналіз рішень, які готуються і приймаються виконкомом міськради.

«Разом з експертами ми будемо аналізувати кожне рішення, будемо оприлюднювати свої висновки, свій аудит стовно того, що приймається Одеською міськрадою та її виконавчим комітетом», - резюмувала Тетяна Плачкова.

Нагадаємо, що 31 липня в Одесі розпочала роботу найбільша в Одеській області громадська приймальня обласної організації ОП-ЗЖ. Вона також буде функціонувати як громадська приймальня народних депутатів Вадима Рабіновича і Тетяни Плачкової та стане центром комунікації всіх місцевих партійних організацій Одеської області.

 

Опубліковано: 31 липня 2020
×
Приєднатися