Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: В АМПУ оголосили тендер - вартість підняття Delfi зростає без якихось пояснень

Одеська філія ДП «Адміністрація морських портів України» оголосила тендер на видалення танкеру Delfi з акваторії морського порту Одеса. Але роботи не будуть розпочаті цього року. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.

«Одеська філія ДП «Адміністрація морських портів України» вирішила не чекати другої спроби підняття Delfi та вже оголосила тендер на послуги з видалення судна з акваторії морського порту Одеса! Вартість тендера – майже 25 мільйонів гривень. Це приблизно вдвічі або навіть втричі перевищує реальну вартість робіт. В АМПУ вирішили непогано заробити», – розповіла політик.

Вона зазначила, що переможець аукціону повинен буде підняти танкер залежно від гідрометеорологічних умов, але не пізніше 60 календарних днів з моменту укладення договору.

«Але аукціон буде проведено тільки 5 жовтня. Виходить, фактично цього року роботи не будуть розпочаті. Адже саме у жовтні – сезон штормів. І причиною невиконання робіт назвуть уже гідрометеорологічні умови», – уточнила парламентарій.

Народний депутат також акцентувала увагу на тому, що така документація, швидше за все, готувалася заздалегідь.

«Підготування подібної документації – справа не одного дня і навіть тижня. Швидше за все, вона готувалася ще під час візиту президента до Одеси, але АМПУ про все промовчала. Питання – для чого?» – резюмувала Тетяна Плачкова.

Опубліковано: 24 липня 2020
×
Приєднатися