Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова вимагає евакуювати танкер DELFI і не піддавати небезпеці життя одеситів і туристів

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова провела робочу нараду щодо ризиків та наслідків подальшого перебування танкера DELFI на узбережжі.

«Завтра, 25 червня, закінчується черговий термін, наданий судновласнику для самостійної евакуації судна з одеського узбережжя. На жаль, ми переконалися, що жодні роботи не розпочаті і, крім міфічних обіцянок, реальних дій немає. Я дуже хочу помилятися, але формується стійке переконання, що ситуацію затягують штучно», - заявила народний депутат.

Спільно з представниками рятувально-водолазної служби Одеської міськради і держекоінспекції Одеської області Тетяна Плачкова на катері оглянула DELFI з усіх боків.

«Ситуація критична, витік нафтопродуктів триває», - підкреслила вона.

«Залишилося без відповіді головне питання, яке всіх цікавить, – чому капітан порту постійно продовжує терміни підняття судна, враховуючи, що Морська адміністрація, якій він підконтрольний, прямо заявила: подальше перебування DELFI на узбережжі становить загрозу жителям Одеси, екології та престижу держави!» – акцентувала політик.

Тетяна Плачкова звернулася до Адміністрації морських портів і капітана Одеського морського порту з вимогою негайно встановити факт того, що судно загрожує життю і здоров'ю людей та екології Чорного моря, а також припинити необґрунтоване продовження термінів для судновласника, який нічого не робив упродовж 7 місяців і, вочевидь, за один день нічого зробить!

«Те, що судно так довго знаходиться на узбережжі – це абсолютна недбалість у ставленні до одеситів і до одеського узбережжя з боку капітана порту й Адміністрації морських портів», – резюмувала Тетяна Плачкова.

 

Опубліковано: 24 червня 2020
×
Приєднатися