Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Створюємо Рух взаємодопомоги та Оперативний штаб #БезПаніки для боротьби з коронавірусом

Створення Руху взаємодопомоги #БезПаніки і формування Оперативного штабу координації в Одесі ініціювала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова. Про це політик заявила у своєму відеозверненні.

«Епідемія коронавірусу, на жаль, охоплює Україну. З кожним днем ​​ситуація стає все серйознішою. Ні центральні, ні місцеві органи влади не можуть впоратися з нею. Ми розуміємо, що зараз кожен з нас може зробити свій внесок, щоб зберегти один одного, зберегти здоров'я своїх близьких, наш регіон і нашу країну!» - зазначила народний депутат.

Вона підкреслила, що група взаємодопомоги # БезПаніки у Facebook за кілька днів зібрала понад 3 тис. небайдужих людей: активістів, волонтерів, медиків і педагогів.

«Щодня ​​завдань стає все більше. Саме тому сьогодні ми вирішили створити Рух координації групи #БезПаніки», - повідомила політик.

До Руху взаємодопомоги вона запрошує тих, хто готовий і може допомогти, тих, хто потребує допомоги і, звичайно, волонтерів.

«Долучайтеся до Руху взаємодопомоги #БезПаніки! Тільки об'єднавшись, ми переживемо карантин і впораємося з епідемією! » - акцентувала Тетяна Плачкова.

Нагадаємо, група взаємодопомоги #БезПаніки була створена за ініціативи народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяни Плачкової. У ній люди обмінюються порадами, як вберегти себе і близьких, досвідом захисту у різних країнах, ініціюють флешмоби допомоги літнім людям і медикам. До ініціатив групи вже приєдналися Одеса, Київ, Вінниця, Херсон і Харків.

 

Опубліковано: 26 березня 2020
×
Приєднатися