Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Спільна робота нашої команди з депутатами, місцевою владою та мешканцями дає реальні результати

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова разом із депутатами місцевих рад від ОП-ЗЖ провела кілька робочих зустрічей у Кілійській ОТГ Ізмаїльського району Одеської області. Про це політик повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, вона уточнила, що зустрілася з Кілійським міським головою, активом громади, відвідала об'єкти, де за підтримки депутатів від ОП-ЗЖ вже проведено роботи, уточнила напрями, де громаді потрібна допомога.

«Ми проїхали Кілійською ОТГ, пройшлися вул. Торговій у Кілії, де завдяки депутатам від ОП-ЗЖ відремонтовано пішохідну частину з водовідведенням, заїхали до Кілійської школи №1, куди в рамках акції «Назустріч мріям» допомогли придбати меблі для їдальні, до школи в с.Шевченківському, де допомогли з термомодернізацією будівлі , закупівлею сантехніки та кондиціонерів. Зустрілися з медиками в Кілійській багатопрофільній лікарні, тут пологовому відділенню необхідний аудіометр для перевірки слуху новонароджених – завдання нам для вирішення! Заїхали до с.Утконосівки – до спеціальної школи для дітей з аутизмом, синдромом Дауна та інвалідністю, де всупереч «реформуванню» ми відстояли можливість набору дітей у 1-й клас на 2021/22 навчальний рік і зараз добиваємося, щоб ця можливість збереглася на наступні роки», - наголосила політик.

Вона підкреслила, що такі поїздки завжди результативні, оскільки об'єднують у вирішенні проблем депутатів місцевих рад, представників місцевої влади та місцевих жителів.

«Дякую лікарям, педагогам, мешканцям – усім, з ким вдалося зустрітися та переговорити. Саме така спільна робота нашої команди з депутатами місцевих рад різних рівнів, із місцевою владою та місцевими жителями дає справжні результати! Намагатимемося допомогти максимально. І там, куди не доходить «велике будівництво», йтимемо невеликими кроками, але все зможемо і все зробимо», - резюмувала Тетяна Плачкова.

Нагадаємо, наприкінці травня-початку червня 2021 року за ініціативи народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяни Плачкової на Одещині було проведено благодійну акцію «Назустріч мріям», в рамках якої разом з депутатами місцевих рад від ОП-ЗЖ вони відвідали 31 навчальний заклад у Болградському, Ізмаїльському, Білгород-Дністровському та Одеському районах області. Метою акції, крім благодійної допомоги, було вивчення проблем на об'єктах соціальної сфери для забезпечення подальшого їх розв’язання.

Опубліковано: 11 листопада 2021
×
Приєднатися