Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Відповідальність за смерть людей через брак кисню в лікарнях лежить на керівництві країни

У лікарнях не вистачає найелементарнішого - кисню. У різних регіонах країни кисневими точками обладнано близько 40% ліжко-місць, а відповідальність за цю ситуацію МОЗ цинічно перекладає на місцеву владу. Про це в ефірі каналу NewsOne заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.

«Позиція Міністерства охорони здоров'я вже не дивує. Мабуть, місцева влада вкладає в уста прем'єру слова, що все нормально і ситуація контролюється. Мабуть, місцева влада розбазарювала маски на початку карантину у березні, а потім керувала бездіяльністю уряду, коли влітку замість підготовки до нової хвилі захворюваності вони виступали банальними статистами», - зазначила вона.

Політик підкреслила, що відповідальність за ситуацію, що склалася, лежить на керівництві країни, на ініціаторах витрачання мільярдів «ковідних» грошей на дороги замість того, щоб забезпечувати ліжко-місця у лікарнях киснем.

«Вчора президент радісно повідомив всій країні, що до нього повернувся нюх. Можливо, це допоможе йому зрозуміти, наскільки злочинною є абсолютна безхребетність і безвідповідальність його команди? Можливо, він усвідомить, що крадіжки на «великому будівництві» - правда. І те, що це гроші, за які можна було б врятувати людські життя, робить цю правду ще страшнішою. Відповідальність за все це лежить на керівництві держави, на тих людях, які приймали і приймають відповідні рішення, віддаючи гроші з фонду по боротьбі з коронавірусом на інші цілі тоді як в країні помирають люди», – резюмувала Тетяна Плачкова.

Опубліковано: 20 листопада 2020
×
Приєднатися