Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Операція з підняття танкера «Делфі» - провальна піар-акція

Операція з підняття танкера «Делфі» з одеського узбережжя, проведена в суботу 18 липня, - банальна піар-акція. Про це на брифінгу в Одесі заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.

«20 липня - останній термін підйому Делфі, визначений судновласнику. Судно продовжує лежати на одеському узбережжі. Суботня спроба евакуювати танкер - ніщо інше, як піар-акція. Але навіть піар виконавці провалили, тому що з технічного боку абсолютно нічого не було прораховано», - зазначила нардеп.

Вона підкреслила, що при спробі евакуації була порушена низка технологічних процесів, що прзвело до нового витоку нафтопродуктів. Крім того, перед проведенням робіт не було досліджено дно.

«Делфі» не змогли підняти навіть на сантиметр. Більш того, такі недбалі дії могли призвести до розлому танкера. І тоді наслідки були б ще страшнішими. Та й дно перед операцією ніхто не досліджував», - пояснила політик.

Плачкова також зазначила, що навіть у разі вдалої евакуації танкера не було визначено місце його подальшої дислокації. Парламентар звернулася до представників влади із закликом взяти ситуацію у свої руки і почати професійну роботу, а не ще раз демонструвати свою професійну імпотенцію.

«Ваша бездіяльність загрожує життю і здоров'ю одеситів, туристів, іміджу Одеси і всієї країни. Ваша недбалість вже стає кримінальним злочином. Ми не залишимо цю проблему, поки танкер з берега Одеси не приберуть», - резюмувала Тетяна Плачкова.

Опубліковано: 20 липня 2020
×
Приєднатися