Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Ми працюємо не під вибори, а для майбутнього

В Одесі 31 липня  розпочала роботу найбільша в Одеській області громадська приймальня обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Про це на брифінгу, присвяченому відкриттю і подальшій роботі приймальні, повідомила народний депутат від ОП-ЗЖ Тетяна Плачкова.

«Ми відкрились! У центрі Одеси на Ланжеронівській, 3 відсьогодні починає свою роботу найбільша в області громадська приймальна обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Приймальня Вадима Рабиновича і Тетяни Плачкової», - зазначила вона.

Політик підкреслила, що за останні півроку партійцям вдалося сформувати на Одещині сильну єдину команду, де багато досвідчених і чимало молодих політиків.

«Упевнена, що ця синергія приведе нас до перемоги на місцевих виборах. У ній наша сила і єдність», – заявила народний депутат.

При цьому вона зазначила, що, в першу чергу, приймальня працюватиме для всіх жителів Одеси та області, куди вони зможуть звертатися зі своїми проблемами і де обов'язково знайдуть допомогу та підтримку.

«Громадські приймальні ми відкриваємо в усіх районах області. Але цей офіс ОП-ЗЖ - основний на Одещині. Наш спільний дім – і для партійців, і для кожного жителя. Тому що ми працюємо не під вибори, а для майбутнього», – резюмувала Тетяна Плачкова.

Нагадаємо, що 25 червня 2020 року у Малиновському районі міста по вул. Космонавтів, 62 розпочала роботу територіальна приймальня народного депутата Тетяни Плачкової і депутата Одеської міськради, члена групи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимира Корнієнка.

Опубліковано: 31 липня 2020
×
Приєднатися