Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Держава витрачає бюджет на правоохоронців та антикорупціонерів, але не отримує результатів

У проєкті держбюджету-2021 правоохоронним та антикорупційним органам виділяється величезне фінансування, але результатів їхньої роботи українці не бачать. Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.

«Цілком логічно, що органи, на які з бюджету країни виділяється величезне фінансування, повинні працювати ефективно. Вивчаю проєкт держбюджету-2021 і кошти, які пропонується виділити саме на діяльність численних правоохоронних та антикорупційних органів. Загальна сума витрат, передбачена на їхнє утримання, – приблизно 64,4 млрд грн», – розповіла нардеп.

Політик надала точні цифри по кожному з відомств.

«Чемпіон з фінансування – Нацполіція, на неї передбачено понад 34,9 млрд грн. Зі значним відривом, але чималі кошти йдуть СБУ – 14,7 млрд і Офісу Генпрокурора, зокрема САП – 9,5 млрд. Далі цифри менші, але теж значні: ДБР – 2,5 млрд, НАБУ – 1,1 млрд, Бюро економічної безпеки – 1 млрд, НАЗК – близько 409 млн, АРМА – 273 млн», – зазначила парламентар.

Політик також зауважила, що результатів роботи правоохоронців українці не бачать.

«Навіщо я акцентую увагу на цих цифрах? Та тому що ми не бачимо жодного справжнього розслідування гучних корупційних справ. То ж чи обґрунтовані такі величезні бюджетні витрати?!» – резюмувала Тетяна Плачкова.

 

Опубліковано: 15 вересня 2020
×
Приєднатися