Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Річниця Делфі - відповідальність згідно із законом не поніс ніхто

Рівно рік тому, 22 листопада 2019, в 9:26 потерпілий кораблетрощу за два дні до цього танкер Delfi сів на мілину в районі пляжу «Дельфін» в Одесі та пролежав там 293 дні. Через рік відповідальність згідно із законом не поніс ніхто. Про це на своїй сторінці Facebook нагадала народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.

Вона підкреслила, що наслідки того, що сталося з Delfi, стали показовими для всієї нашої країни, символом імпотентності влади та абсолютної безкарної недбалості.

«Тоді ми ще уявити не могли, що все затягнеться на 293 дні. Тоді ми ще не знали, що це невелике іржаве судно перетвориться в символ імпотентності влади, символ безкарної недбалості. Ми ще не думали, наскільки великим буде збиток, нанесений Delfi екології Чорного моря постійними витоками з нього нафтопродуктів. Ми ще сподівалися, що в Україні є влада, яка не допустить гнітючих наслідків цієї катастрофи», - зазначила політик.

Народний депутат акцентувала, що Delfi став лакмусом, який виявив усі хвороби українських інституцій, не здатних виконувати свої прямі обов'язки. Адже чиновники та правоохоронці задовго до кораблетрощі знали про катастрофічний стан танкера, що знаходиться в територіальних водах України без будь-яких документів, і нічого не зробили.

«Цей танкер зняв з нас рожеві окуляри надії. Delfi займалися всі, всі, всі. Від пана Президента, який показово погрожував розібратися, до пані Генерального прокурора, яка брала ситуацію на особистий контроль. Проте результатів розслідування все одно немає. Як немає і стягнення коштів за завданий екології збиток ... Чому? », - задалася вона питанням.

На думку Тетяни Плачкової, ситуація з Delfi - це приклад того, що влада дозволяє собі не тільки обіцяти і не виконувати свої обіцянки, вона може нахабно брехати нам в обличчя, і за це ніхто не понесе відповідальності.

«Важливим є те, що ситуація з Delfi трансформується в інші, не менш огидні. Сьогодні ж з усіх питань відправляю офіційні звернення. Я буду вимагати і нагадувати чиновникам про їх обов'язок працювати!», - резюмувала Тетяна Плачкова.

Опубліковано: 22 листопада 2020
×
Приєднатися