Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Тетяна Плачкова: Лікарні всіх районів Одещини повинні бути забезпечені необхідними засобами боротьби з коронавірусною інфекцією

Депутатське звернення до голови Одеської облдержадміністрації з вимогою надати детальну інформацію про розподіл засобів боротьби з коронавірусною інфекцією у лікарні районів області направила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Тетяна Плачкова.

Стало відомо, що Одещина отримала 6 тисяч тестів діагностування хвороби, але як вони розподілилися по регіону – невідомо.

На своїй сторінці у Facebook народний депутат уточнила, що щодня отримує масу питань про те, коли в аптеках з'являться маски і санітайзери, чи готова область до боротьби з коронавірусом і що робити жителям сіл, де медична допомога практично відсутня.

«Щоб забезпечити всім жителям Одещини доступ до медичної допомоги, я прошу керівництво області надати інформацію про розподіл тестів та інших необхідних засобів боротьби з коронавірусіом по всім районам і лікарням. Чи всі райони забезпечені? Які саме лікарні і що отримали? Чи враховувалася кількість жителів у районі? Всі громадяни повинні мати доступ до медичної допомоги, незалежно від того, живуть вони у великому місті чи маленькому селі. Ми повинні захистити кожного!» – підкреслила Тетяна Плачкова.

Нагадаємо, що кілька днів тому з Китаю в Україну доставили тести, в тому числі 250 тисяч для експрес-діагностики, медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19. Перша партія тестів була розіслана в лабораторії всіх регіонів ще у понеділок, 23 березня.

Опубліковано: 25 березня 2020
×
Приєднатися