Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Соціологи: В Раду проходять чотири партії, лідирують «Слуга народу» та «Опозиційна платформа - За життя»

На дострокових виборах, які відбудуться вже цієї неділі, 21 липня, до Верховної Ради України проходять чотири партії. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка і центром «Соціальний моніторинг» та презентовані в середу, 17 липня, в Києві.

Згідно з дослідженням, серед тих виборців, які мають намір брати участь у виборах і вже визначилися зі своїм вибором, 42,5% готові віддати свій голос партії «Слуга народу» на чолі з Дмитром Разумковим, 15,1% - партії «Опозиційна платформа - За життя» на чолі з Вадимом Рабіновичем, Юрієм Бойком та Віктором Медведчуком, 8,1% - партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка і 7,6% - ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Не проходять до Верховної Ради партії: «Голос» Святослава Вакарчука - її підтримка становить 4,8%; «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка - 4,8%, а також «Сила і честь» Ігоря Смешка - 4,6%.

Інші партії мають низькі шанси на проходження в парламент.

Відзначимо, що опитування проводилося методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондентів з 3 по 10 липня 2019 року. Всього було опитано 3022 респондента. Стандартна похибка +/- 1,8%.

Опубліковано: 17 липня 2019
×
Приєднатися