Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Сергій Степанов: Виплати учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС повинні бути відновлені

На зустрічі з виборцями кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНИОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ по округу № 179 Сергій Степанов обговорив основні проблеми, які потребують вирішення.

Одним з найболючіших питань залишається проблема громадської організації чорнобильців в м. Лозова (об'єднує близько 700 ліквідаторів наслідків техногенної катастрофи на ЧАЕС, - ред.) В зв'язку з скороченням виплат з 2011 року. Рішення Верховного Суду з цього питання саботується Пенсійним фондом.

"Невиконання рішення суду - це кримінальний злочин. Виплати учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС повинні бути негайно відновлені. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ буде відстоювати законні права наших громадян", - сказав Сергій Степанов.

Актуальною є проблема нерозпайованих земель в окрузі, зокрема на Лозівському кінному заводі № 124 - 4000 га, БО «Укрбургаз» у с. Лукашівка - 3000 га, в с. Миролюбівка - 6500 га, які сьогодні належать Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААНУ.

Особливу увагу кандидат в народні депутати звертає на завищену ціну і жахливу якість питної води в смт Краснопавлівка та смт Орілька Лозівського р-ну. Дороги округу також в жалюгідному стані.

«Локально хочу позначити проблему непрацюючого вже три роки цукрового заводу в Кегичівці. Але це живе підприємство. І його діяльність можна відновити. Таким чином частково вирішиться проблема безробіття в даному населеному пункті», - зазначив Сергій Степанов.

Опубліковано: 17 липня 2019
×
Приєднатися