Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Сергій Льовочкін: Відновивши промисловість, ми створимо нові робочі місця

Рівень безробіття в Україні набагато гірший, ніж у всіх сусідніх країнах Євросоюзу, і перспектив для поліпшення ситуації при нинішньому економічному курсі немає. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін, коментуючи інформацію Держстату.

Згідно з цією інформацією, рівень безробіття за методологією Міжнародної організації праці (МОП) у першому кварталі 2019 року склав 9,2% серед населення 15-70 років, а серед населення працездатного віку – 9,6%. Рівень безробіття серед людей старше 15 років склав 9,1%.

«За останні роки не зроблено нічого, щоб безробіття опустилося хоча б на рівень 2013 року. Тому навіть за офіційними даними ситуація в Україні набагато гірша, ніж в сусідніх Чехії, Угорщини та інших країнах Східної Європи. І вся політика держави спрямована не на те, щоб вирішити цю проблему, а на видавлювання працездатного населення в інші країни», – вважає Сергій Льовочкін.

Політик навів дані, згідно з якими рівень безробіття серед людей у ​​віці 15-70 років становить в Чехії – 2,0%, Угорщини – 3,6%, Польщі – 3,9%, Румунії – 4,1%, Словаччині – 5, 8%.

«При цьому потенційний рівень безробіття в Україні набагато вищий, оскільки не враховує вимушену трудову еміграцію. Якщо ці б ці трудові мігранти залишилися в Україні, рівень безробіття в країні становив би 18-20%», – уточнив він.

«Тим часом промисловість знаходиться в стагнації і нові робочі місця не створюються. Поки така економічна політика буде продовжуватися, ситуація з безробіттям буде тільки погіршуватися. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ставить своїм завданням відновити традиційні ринки для українського експорту і створити сприятливі умови для промислових підприємств. У цьому випадку будуть створюватися нові робочі місця, від чого виграють і українські громадяни, і Україна в цілому», – підсумував Сергій Льовочкін.

Опубліковано: 19 липня 2019
×
Приєднатися