Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Сергій Льовочкін: Переконаний, що сьогодні люди проголосують за мир

Війна відбирає майбутнє в українців, тому кожен повинен проголосувати проти неї. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін після голосування на виборчій дільниці.

 «Я сьогодні прийшов голосувати за мир. Я голосував не просто за мир, я голосував проти війни. Бо війна відбирає майбутнє у українських дітей, війна виштовхує мільйони українців працювати за кордоном. І тому я переконаний, що сьогодні кожен українець повинен проголосувати проти війни, проголосувати за мир. Важливо, щоб люди підтримали мир, підтримали розвиток, підтримали майбутнє ефективної, сильної і єдиної України. Переконаний, що так все і станеться», – заявив Сергій Льовочкін.

Політик також розповів про першочергові плани ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у новому парламенті.

«Наші перші законопроекти, безумовно, будуть стосуватися мирних ініціатив і імплементації Мінських угод. Друге – у нас масштабний реформаторський пакет щодо економіки, створення робочих місць, соціального забезпечення громадян, підвищення зарплат і пенсій. Це великий професійний пакет, підготовлений нашою партією, який, поза сумнівами, буде реалізований у новій Верховній Раді. Ми сподіваємося, що отримаємо підтримку людей, і, в свою чергу, рішення, прийняті за нашими законопроектами, дадуть людям зрозуміти, що вони не даремно за нас голосували», – сказав він.

Також народний депутат прокоментував хід кампанії з виборів Верховної Ради.

«Це була брудна кампанія. Ми бачили величезну кількість чорного піару проти нашої партії, в деяких місцях зіткнулися з адміністративним тиском з боку місцевої влади. Переконаний, що тих, хто це робив, сьогодні покарають виборці», – резюмував Сергій Льовочкін.

Опубліковано: 21 липня 2019
×
Приєднатися