Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Сергій Льовочкін: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягає на збільшенні соціальних видатків і видатків розвитку в бюджеті-2020

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підготувала проект змін держбюджету-2020 року, який передбачає збільшення соціальних витрат на 200 млрд грн і на розвиток економіки і підтримку регіонів – на 60 млрд грн. За словами народного депутата Сергія Льовочкіна, додатковий ресурс буде отримано за рахунок перегляду макропрогнозу і неефективних витрат.

«Держбюджет має відповідати реаліям життя. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ пропонує до кінця 2020 року підвищити прожитковий мінімум на 175% – до 5 569 гривень. У цьому випадку він нарешті перевищить фактичний прожитковий мінімум, чого не було всі останні п'ять років», – заявив Сергій Льовочкін.

За його словами, підвищення прожиткового мінімуму дозволить значно збільшити всі соцвиплати, які до нього прив'язані, – зокрема, виплати при народженні дитини, допомогу для дітей з багатодітних сімей та осіб з інвалідністю.

«Крім того, проект передбачає зростання мінімальної зарплати з початку 2020 року до 7713 грн і зростання мінімальної пенсії до кінця того ж року в 2,7 рази – до 4500 грн. Тільки таким способом можна допомогти найбіднішим громадянам країни вибратися зі злиднів», – впевнений політик.

Народний депутат також повідомив, що проект змін держбюджету-2020 передбачає збільшення видатків на освіту на 21,9 млрд грн, на медицину – на 29,1 млрд, на субсидії – на 10 млрд, на розвиток економіки та підтримку регіонів – на 60 млрд.

«Ці гроші реально знайти, прийнявши реальний проект державного бюджету. Коригування макропрогнозу зі збільшенням прогнозованого зростання ВВП дає майже 130 млрд гривень – за умови зняття блокади Донбасу і збільшення бюджетних стимулів для перезапуску економіки. У той же час скорочення витрат на силові структури (крім Міноборони) і держуправління дозволить перерозподілити понад 55 млрд гривень. Ухвалення такого бюджету дозволить виконати більшість обіцянок, з якими йшла на вибори і наша партія, і партія влади», – резюмував Сергій Льовочкін.

Опубліковано: 1 жовтня 2019
×
Приєднатися