Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Сергій Льовочкін: Сподіваємося, що монобольшість Зеленського проголосує всі необхідні закони для реалізації Мінських угод

Потрібно мати достатню політичну волю і відповідальність перед народом України, за обіцянки, які були дані в ході передвиборчої кампанії, як самим президентом Зеленським, так і його партією, і прийняти необхідне законодавство у найкоротший час. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін в ефірі програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія-1».

«В Україні хочуть миру, миру на Донбасі. У своїй інавгураційній промові президент Зеленський сказав, що готовий домовлятися як завгодно і з ким завгодно заради досягнення миру. Мені здається, що в Міністерстві закордонних справ не всі це почули чітко і зрозуміли. Оскільки багато із чиновників МЗС продовжують діяти у парадигмі Порошенко, який миру не хотів, він хотів воювати. Я сподіваюся, що найближчим часом будуть завершені зміни в міністерстві, і прийдуть ті люди, які, виконають заявлену зовнішньополітичну доктрину Зеленського - рухатися до миру», - заявив Сергій Льовочкін.

«Ми сподіваємося, що заяви Міністерства закордонних справ стануть компетентними і змістовними і реалізовуватимуть виключно мирну стратегію. Тим більше що 80% громадян України, відповідно до соціологічних досліджень, хочуть миру і 60% - підтримують Мінські угоди», - додав він.

 Політик розповів, що недавно був у місті Золоте - одному із трьох пілотних місць, де було відбувалося розведення сил.

«Так ось люди там говорять про одне - вони хочуть миру. І жоден чиновник не має права, позбавити їх права жити в мирній країні», - сказав він.

Народний депутат повідомив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ підтримує Мінські мирні ініціативи та внесла необхідні законопроекти для того, щоб були реалізовані Мінські угоди.

«Ми сподіваємося на те, що монобільшість Зеленського буде виконувати свої передвиборчі обіцянки і проголосує всі необхідні закони для реалізації Мінських угод. Ці закони не такі складні - їх всього чотири. Потрібно мати достатню політичну волю, відповідальність перед народом України, за обіцянки, які були дані у ході передвиборчих кампанії, як самим президентом Зеленським, так і його партією, і прийняти необхідне законодавство у найкоротший час. Це дозволить розморозити заморожений президентом Порошенко мирний процес, і принести мир в Україні, світ на Донбас», - резюмував Сергій Льовочкін.

 

Опубліковано: 18 листопада 2019
×
Приєднатися