Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Сергій Ларін: Замість розвитку атомної енергетики влада займається її знищенням

Прикриваючись екологічними гаслами, влада свідомо знищує уранові шахти, прирікаючи гірників на безробіття, а атомну енергетику України на повну залежність від іноземних постачальників. Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Сергій Ларін.

«Робочі урановидобувних шахт Кіровоградщини проводять чергову, але, вочевидь, не останню акцію протесту. Знову мільйонна заборгованість по зарплатах, невідповідні нормам умови праці, туманні перспективи розвитку галузі», - пише політик.

Він зазначає, що атомна енергетика дійсно могла б стати основою енергетичної незалежності України.

«Саме з цією метою неподалік від Малої Виски планувалося будівництво заводу з виробництва ядерного палива. Дешева енергія вже сьогодні могла б компенсувати для побутових і промислових споживачів подорожчання інших енергоресурсів. Але нинішня влада вважає інакше», - підкреслив опозиціонер.

Тому, за словами народного депутата, влада, замість програми розвитку галузі, розробляє програму «Зняття з експлуатації уранових об’єктів на 2022-2026 роки».

«Прикриваючись екологічними гаслами, вони свідомо знищують уранові шахти, прирікаючи гірників на безробіття, а атомну енергетику України на повну залежність від іноземних постачальників», - резюмував Сергій Ларін.

Опубліковано: 16 червня 2021
×
Приєднатися