Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Сергій Дунаєв: За останні шість років загальнодержавна молодіжна політика зведена до нуля

Сьогодні всі громадяни України стикаються з колосальними труднощами. Перед обличчям війни на Донбасі і практично повного зубожіння опинилися пенсіонери, працездатне населення виїжджає на заробітки за кордон. Понад 5 млн українців, серед яких і молодь, виїхали на роботу за кордон. Це наші архітектори, економісти, лікарі, вчителі, наші молоді вчені та промисловці.

«На початок 2020 року рівень безробіття в країні становив 8,6%. Експерти прогнозують його зростання до 9,5%, що вже є критичним. Безробіття серед молоді несе в собі соціальну нестабільність і призводить до формування радикальних груп», – підкреслив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Дунаєв.

За його словами, серед основних, – це проблеми з отриманням освіти та подальшого працевлаштування, низький рівень зарплат, відсутність перспектив.

«Їдуть талановиті та активні, які не бояться ризикувати, ті, хто могли б стати локомотивом у розвитку країни. Так звана реформа освіти призвела до закриття шкіл та ПТУ. Вже зовсім скоро ми зіткнемося зі справжнім кадровим голодом – фахівці робітничих професій просто зникнуть. Тільки за останній рік закрилося близько 200 шкіл, а Закон «Про повну загальну середню освіту» позбавив дітей російськомовних сімей права здобувати освіту їхньою рідною мовою. Це порушує Конституцію України і права людини», – зазначив народний депутат.

Сергій Дунаєв підкреслив, що за останні шість років загальнодержавна молодіжна політика зведена до нуля.

«Держава зобов'язана створювати нові робочі місця, зробити доступною освіту, забезпечити належні умови праці і таким чином підвищити загальний рівень якості життя в країні. Молодь – це наше майбутнє. Тому вона повинна відчувати підтримку і захист в особі держави», – сказав він.

Сьогодні День молоді, і, незважаючи ні на що, вітаю вас зі святом. «Успіхів вам і бажання працювати на благо близьких, свого міста, району, області, країни. Будьте гідними і чесними людьми. Не опускайте руки перед труднощами. Розвивайте свій кругозір у науці, техніці, мистецтві, в спорті, переймайте досвід своїх старших товаришів і близьких. Будьте щасливими і здоровими! Боріться за свої права, гарантовані вам Конституцією України!»» – сказав у своєму привітанні Сергій Дунаєв.

Опубліковано: 28 червня 2020
×
Приєднатися