Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Сергій Дунаєв: Ця влада думає не про народ, а про те, як виконати умови МВФ

Про це 18 листопада на конференції Луганської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Рубіжному заявив народний депутат, заступник голови Луганської регіональної організації Сергій Дунаєв.

Парламентар зазначив, що нинішня влада думає не про народ, а про те, як виконати умови МВФ. При цьому відбувається здача національних інтересів у промисловості, науці, медицині, освіті. На продаж виставлено головне багатство України – земля.

Тому завдання, які стоять перед ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ – ЗА ЖИТТЯ сьогодні, – це захист свобод і прав людини, відродження промисловості і відстоювання інтересів країни.

«Сьогодні добралися до найголовнішого – землі. Не забезпечивши паями всіх, хто має на них право, без сформованого Земельного кадастру, без юридичного захисту фермерів і аграріїв, землю хочуть віддати транснаціональним компаніям. І нам важливо всім разом дати відсіч цьому відвертому рейдерству», – сказав політик.

Також Сергій Дунаєв нагадав, що в Україні згортають соціальні програми, скорочують пільги і підвищують тарифи. Крім того, знижується фінансування місцевих бюджетів: якщо у 2019 році для цього у Держбюджеті було передбачено 325 млрд грн., то в бюджеті 2020 року – на 150 млрд менше.

«Крім цього, у місцевих рад хотіли забрати й акциз. З цього приводу був скандал у парламенті. Я працюю у бюджетному комітеті і разом з колегами з ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ ми виступали за те, щоб акцизи залишалися на місцях – у містах, ОТГ і районах. Це дуже важливо, тому що це – дороги, інфраструктура, вирішення соціально-економічних проблем на місцях. І ось за це крок за кроком потрібно боротися», – зазначив він.

Також народний депутат підкреслив, як важливо рухатися у напрямку встановлення миру і закінчувати війну – виконувати Мінські угоди, приймати рішення про особливий статус Донбасу, повертати території і людей.

«Ви самі прекрасно бачите, що відбувається сьогодні у нашій державі. Але, нічого не роблячи, ситуацію не змінити. І ми як відповідальна політична сила не можемо залишатися осторонь. У нас є люди та рішення, зареєстровані у парламенті законопроекти, спрямовані на поліпшення соціально-економічної ситуації в Україні. Але, щоб все це втілити в життя, щоб з нашою думкою рахувалися, нам потрібно ставати монолітною, командою, яка готова захистити інтереси і нашої Луганщини, і нашої держави», – підкреслив Сергій Дунаєв.

Нагадаємо, 18 листопада на конференції регіональної парторганізації в Рубіжному керівником Луганської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ обрано народного депутата України, Співголова партії Юрій Бойко.

Опубліковано: 19 листопада 2019
×
Приєднатися