Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Савранську райраду очолила представниця ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Людмила Чумак

27 грудня рішенням сесії головою Савранської районної ради обрано керівника Савранської районної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Людмилу Чумак. Дане рішення підтримали 14 депутатів з 26, які представляють різні політсили.

На сесії також були присутні Перший заступник голови Одеської облради Вадим Шкарівський і депутат облради Роман Сеник, які приїхали підтримати колегу-однопартійця.

«Людмила Чумак добре розуміє потреби району. Ми раді, що тепер інтереси громади буде відстоювати керівник, який користується довірою і громадськості, і представників різних політсил. Впевнені, що район буде розвиватися і жителі відчують це в самому найближчому майбутньому!» – наголосив Вадим Шкарівський.

«Вважаю знаковою подією те, що і громадськість, і представники різних політсил підтримали представника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – партії, яка працює на повернення миру до України, відродження економіки і забезпечення соціального захисту громадян. Упевнений, обрання Людмили Чумак яскраво свідчить про справжні прагнення та інтереси виборців. Ми докладемо всіх зусиль, щоб бажання українців досягти миру і стабільності було реалізовано вже у наступному році», – підкреслив народний депутат Микола Скорик.

Опубліковано: 27 грудня 2019
×
Приєднатися