Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

З Днем Незалежності України!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вітає всіх громадян України зі святом Незалежності.

Ми віримо, що подолавши всі історичні виклики наша вітчизна стане мирною, демократичною, соціальною та правовою країною, якою ми всі будемо пишатися. Дійсно суверенною та незалежною державою, в якій єдиним джерелом і носієм влади є українській народ. Спільним домом для кожної національної громади нашого багатонаціонального українського народу.

1991 року прийнявши Акт проголошення незалежної України, ми зробили свій вибір на користь суверенного розвитку, проголосили про намір стати в майбутньому постійно нейтральною державою, яка не бере участі у військових блоках. Увівши в дію Декларацію про державний суверенітет, Україна розпочала свій шлях до побудови демократичної держави, яка гарантує всім національностям, що проживають на території Республіки, право їх вільного національно-культурного розвитку. Політичні, соціальні та культурні права і свободи людини були визнані найвищою цінністю.

На жаль, сьогодні безвідповідальні політики ведуть країну все далі від поставленої мети. Шостий рік поспіль на Сході України точиться кривавий конфлікт, який забирає життя людей і руйнує перспективи економічного розвитку країни. Українські громадяни позбавлені своїх конституційних прав на медичну допомогу та соціальний захист, обкладені грабіжницькими комунальними тарифами і змушені виживати в злиднях. Грубо порушені права національних громад і мільйонів російськомовних громадян України на вільний розвиток їх культури, використання та навчання рідною мовою. Всупереч Декларації про державний суверенітет України та волю українського народу нашу державу затягують до НАТО. Економічною політикою країни керує МВФ та іноземні кредитори, які вимагають запустити вільний продаж української землі та розпродати за безцінь залишки державних підприємств.

Цим згубним шляхом повів країну попередній режим і, схоже, новий не збирається від нього відступати.

Мир, відродження і реальну незалежність України забезпечить тільки повна зміна курсу державної політики!

Мета ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – повернути Україну на шлях миру, демократії, нейтралітету, соціальної справедливості та економічного розвитку. Саме ці цінності та принципи були, є і будуть наріжним каменем української державності.

Об’єднавши українське суспільство, спільними зусиллями ми відновимо мир та забезпечимо політичні, економічні, соціальні та гуманітарні права і свободи українських громадян. Ми збудуємо в Україні економічно успішну соціальну державу, в якій кожен громадянин отримає соціальні гарантії для свого життя і життя своєї родини, відчуватиме захист та підтримку. Створимо надійні гарантії для того, щоб кожна людина, незалежно від її расової, етнічної, культурної або конфесійної приналежності, могла жити та розвиватися вільно, без страху за власне майбутнє.

Ми впевнені – разом ми доб’ємося кращого майбутнього для України!

З Днем Незалежності!

Опубліковано: 24 серпня 2019
×
Приєднатися