Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

З Днем Росії!

Політична партія «Опозиційна платформа ‒ За життя» вітає всіх громадян Російської Федерації з головним святом їхньої країни ‒ Днем Росії!

Незважаючи на вкрай напружені останніми роками відносини між нашими країнами, ми завжди пам'ятаємо про те, що українців і росіян об'єднують багатовікова історія та родинні зв'язки, традиції та православна віра, пережиті разом трагедії та здобуті перемоги. Пам'ятаємо і про те, що найбільші наукові досягнення і відкриття, технічний прогрес, освоєння космосу, прорив у медицині та високих технологіях стали можливі значною мірою саме завдяки спільним злагодженим зусиллям винахідників і вчених двох наших держав.

Останніми роками в Україні антиросійська політика зведена до рангу державної. При цьому замовчується важливість спільних досягнень, знецінюється спільна культурна спадщина, за потурання влади в українському суспільстві підживлюються радикально-націоналістичні настрої, розпалюється ненависть до нещодавно братніх сусідніх держав.

Відродити добросусідські відносини між нашими країнами ‒ одне з ключових завдань, які ставить перед собою партія «Опозиційна платформа ‒ За життя». Як і мільйони українців, ми переконані, що саме Росія була і залишиться найважливішим стратегічним партнером України і що взаємовигідні торговельно-економічні зв'язки між нашими країнами і продуктивна виробнича кооперація незабаром будуть відновлені. А дружні зв'язки між нашими народами лише міцнішатимуть, незважаючи на недалекоглядну політику української влади.

Спільна історія ‒ це те, що назавжди об'єднало українців і росіян. Ми щиро сподіваємося, що її трагічні сторінки залишилися в минулому.

Бажаємо всім росіянам миру, благополуччя, процвітання. Віримо в те, що мудрість наших народів допоможе налагодити діалог між країнами і зберегти взаємну дружбу і повагу на багато років.

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Опубліковано: 11 червня 2021
×
Приєднатися