Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

З Днем Перемоги!

Дорогі ветерани, співвітчизники, друзі! Щиро вітаю всіх зі святом гордості та героїзму ‒ з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Це свято має величезне історичне значення для багатьох поколінь українців, а тому особливо дороге нам. Ми шануємо пам'ятну дату 9 Травня і ніколи не втомимося дякувати тим, хто допоміг світу позбутися фашистських загарбників.

Зберегти пам'ять про подвиг радянських воїнів, про мужність тих, хто наближав перемогу працею в тилу, захистити історичну правду про трагічні події 1941‒1945 років, не допустити реваншу нацизму, який піднімає голову в Україні, ‒ наше головне завдання. Саме з цією метою партією «Опозиційна платформа ‒ За життя» створено громадський рух «Український фронт захисту історичної пам'яті». Ці сторінки історії повинні бути не просто увічнені ‒ гіркий досвід Другої світової війни повинен слугувати всьому світу нагадуванням, що подібна трагедія не має права повторитися більше в жодному куточку земної кулі.

Сьогодні я хочу віддати пошану всім тим, хто кував Велику Перемогу, віддати належне їхній сміливості та безстрашності, подякувати за можливість жити у вільній країні. Бажаю нашим вельмишановним ветеранам міцного здоров'я, благополуччя, оптимізму. А всім українцям ‒ мирного неба над головою, процвітання і впевненості в завтрашньому дні.

Світла пам'ять полеглим у роки Великої Вітчизняної війни! Вічна слава тим, хто вистояв у запеклих боях! Низький уклін усім, хто подарував нам мир і зберіг українську землю для майбутніх поколінь!

 

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа ‒ За життя»

 

Опубліковано: 9 травня 2021
×
Приєднатися