Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

З Днем визволення України від фашистських загарбників!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ вітає український народ з Днем визволення від фашистських загарбників. 76 років тому наприкінці жовтня 1944 року територія України була повністю звільнена від фашистської чуми.

За роки війни й окупації Україна зазнала важких втрат. Мільйони мирних жителів стали жертвами нацистських злочинців і їхніх пособників. Мільйони були вислані на примусові роботи. 1 мільйон 700 тисяч українців загинули на полях битв. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих і схиляємо голови перед ветеранами Великої Вітчизняної, героїзм і мужність яких врятували український народ від знищення.

Наш святий обов'язок – зберегти пам'ять про цей Великий Подвиг і поставити надійний заслін спробам переписати велику історію Перемоги над нацизмом. Неприпустимо, щоб воїни-визволителі були забуті. Щоб зрадники і фашистські колаборанти стали новими героями України.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ відстоює право українського народу на героїчну історію. У той час як українська влада захищає радикалів, відмовляється святкувати День перемоги і принижує ветеранів, ми захищаємо пам'ять про славне поколінні українців, які врятували український народ і все людство від фашистського рабства.

У 1944 році Українські Фронти звільнили нашу рідну землю від фашизму. Сьогодні ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ та ініційований нашою партією громадський «Український фронт захисту історичної пам'яті» бореться проти ксенофобії, радикалізму, міжнаціональної ворожнечі і реабілітації нацизму.

МИР і ЖИТТЯ – воїни-визволителі вручили нам цей дар. Ми зробимо все, щоб його відстояти. ЗА МИР! ЗА ЖИТТЯ!

Опубліковано: 28 жовтня 2020
×
Приєднатися