Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

З Днем визволення Києва!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вітає всіх українських громадян, всіх киян з Днем визволення Києва. У цей день 76 років тому завдяки героїзму і самовідданості воїнів-визволителів фашистські загарбники були вигнані зі столиці України міста-героя Києва.

Сьогодні ми висловлюємо щиру подяку всім, хто не шкодуючи свого життя боровся за наше улюблене місто – серце України. Пам'ятати про полеглих і віддати данину поваги живим – наш священний обов'язок.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ буде до кінця відстоювати право українського народу-переможця на правдиву історичну пам'ять. Ми не допустимо, щоб на догоду ідеологічним догмам "безрідних" політиків був відданий забуттю героїзм наших батьків і дідів. Ми не дозволимо, щоб на українській землі знову прижилися людиноненависницькі ідеї. Трагедія не повинна повторитися!

Ми доб'ємося, щоб честь і гідність, соціальні права і привілеї українських ветеранів, воїнів-визволителів і дітей війни були гарантовані і захищені. Ті, хто боровся з фашизмом і відбудовував країну, не повинні жити в бідності. Влада не має права закривати очі на знесення пам'ятників тим, хто звільняв Україну і піднімав українську економіку з попелу. Це ганьба для держави.

Ми будемо боротися за те, щоб забезпечити гідне життя українським пенсіонерам і ветеранам. Ми доб'ємося соціальної справедливості!

Ваш подвиг не буде забутий! Нікому не вдасться переписати історію України і викреслити з нашої пам'яті ці славні сторінки. З Днем визволення Києва!

Опубліковано: 6 листопада 2019
×
Приєднатися