Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Керівника харківської міської організації ОП-ЗЖ Андрія Лесика облили зеленкою під час акції

22 травня в Харкові на мирну акцію протесту вийшли працівники акушерсько-фізіологічного відділення відомчої лікарні Південної залізниці. Медики звернулися до харківських опозиціонерів за підтримкою і допомогою. Керівництво «Укрзалізниці» прийняло рішення закрити один з кращих пологових будинків Харкова, а медперсонал звільнити.

Незважаючи на неодноразові звернення до органів державної влади за допомогою у зв'язку з закриттям пологового відділення, відповіді медики так і не отримали.

Бездіяльність органів влади довела медичних працівників до відчаю, у зв'язку з чим вони змушені були піти на крайні заходи. Команда харківських опозиціонерів підтримала людей і приєдналася до акції протесту.

Під час проведення акції протесту невідомі плеснули в обличчя Андрія Лесика зеленкою.

Троє порушників затримано поліцією, де на них склали адмінпротокол про дрібне хуліганство (ст.173 Кодексу про адміністративні правопорушення). Стаття передбачає до 15 діб арешту.

«Прямо зараз в Харкові, центрі міста, під час акції протесту медиків був облитий зеленкою!!! Але нас не залякати», - написав на своїй сторінці Facebook Андрій Лесик.

«Ми будемо відстоювати наших медиків і наш пологовий будинок, і не допустимо того, щоб професійніх працівників було викинуто на вулицю», - підкреслив опозиціонер.

Опубліковано: 22 травня 2020
×
Приєднатися