Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Керівник Тернопільського осередку: Міграція позбавить Україну українців

Кількість населення України з кожним роком зменшується, а це істотно вплине на економічний розвиток держави. Про це заявив очільник Тернопільського обласного партійного осередку «Опозиційної платформи – За життя» Олександр Кравчук.

За його словами, необхідно негайно вжити заходів, аби зупинити потужні потоки трудової міграції з України та припинити виїзд кваліфікованих спеціалістів.

«У той час, коли нам говорять, що рівень життя українців зростає, ми бачимо, як тисячі наших людей покидають власні домівки у пошуках кращого життя, залишаючи свої сім'ї. Особливо така тенденція спостерігається на Західній Україні. Зараз наша держава входить до п’ятірки країн за темпами скорочення кількості населення. Все частіше лікарі, вчителі, іт-фахівці, працівники сільського господарства  шукають гідні заробітки на чужині. З такими темпами міграції скоро нас залишиться не більше двох десятків мільйонів», – зазначив Олександр Кравчук.

На думку очільника Тернопільської регіональної організації «Опозиційної платформи – За життя», потрібно терміново на рівні держави вжити заходів, аби зупинити відтік кадрів та не дати занепасти економіці України.

«Поштовхом до рішення покинути свою країну є неможливість знайти гідну заробітну плату на місці. Багатьох спеціалістів в нашій країні геть не задовольняють умови праці, саме тому вони шукають більш комфортні. Якщо тенденція міграції у таких масштабах не припиниться, то зовсім скоро Україна опустіє, а тут житимуть люди із третіх країн світу. Потрібно бити на сполох та на законодавчому рівні вирішувати це питання. Найважливіше – це підняти зарплати до рівня розвинених країн Європи, аби люди могли задовольняти свої базові матеріальні потреби. Окрім цього, варто зняти з них навантаження оподаткування. Я пропоную скасувати ПДФО. Завдяки цьому ми викорінимо таке явище як «зарплата в конвертах» та дамо можливість громадянам отримувати більшу зарплату. Наприклад, якщо заробітна плата на сьогодні в українця-спеціаліста становить 15 тисяч гривень, то треба з них орієнтовно 6500 сплатити державі. А як можна вижити, за тих кілька тисяч, що залишились?! Через таке оподаткування наші громадяни й шукають кращого життя за межами рідної країни. Якщо ми не припинимо трудову міграцію таких масштабів, то в Україні залишаться лише грабіжники й ті, хто «дерибанить» держбюджет», – пояснив Олександр Кравчук.

 

Опубліковано: 30 травня 2019
×
Приєднатися