Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ростислав Дубовий очолив команду «ОПЗЖ» в Сєвєродонецькому районі

Член політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий очолив виборчий список кандидатів у депутати Сєвєродонецької районної ради Луганської області.

«Зелена» влада втратила контроль з реальністю. Володимиру Зеленському в другому турі президентських виборів Луганська область надала високу довіру, і замість того, щоб поліпшити життя людей, сьогодні він просто відгородився від жителів Сходу. До того ж Центральна виборча комісія приймає антиконституційне рішення і позбавляє жителів Донбасу право голосу, скасувавши проведення місцевих виборів в 8 ОТГ Луганській області! «Опозиційна платформа - За життя» буде до переможного кінця боротися за справедливість і конституційні права жителів Луганської області, Донбасу і всієї України», - заявив Дубовий, виступаючи перед делегатами конференції.

Опозиціонер назвав головні проблеми, які його команда готова вирішити найближчим часом.

«Наше головне завдання сьогодні - зупинити війну, принести мир і створити вільну економічну зону на Донбасі. Ми також будемо працювати над створенням робочих місць і реалізацією соціальних програм! Місцева влада зобов'язана навести порядок у сфері житлово-комунального господарства і тільки «Опозиційна платформа - За життя» має чітке розуміння того, як безболісно пройти опалювальний сезон», - резюмував він.

Опубліковано: 25 вересня 2020
×
Приєднатися