Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ростислав Дубовий: Влада повинна доводити перевагу своїх ідей під час виборів, а не шляхом залякування опонентів

Репресії проти опозиції доводять неспроможність влади «слуг». Таку думку в ефірі телеканалу «Перший Незалежний» висловив глава Сєвєродонецької районної ради, член політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий.

«У травні виповниться два роки з моменту вступу Володимира Зеленського на посаду президента України. Його обрали з рекордною підтримкою - більше 73% голосів виборців. З того часу рейтинг довіри Зеленського тільки падає! Цьому сприяє ситуація навколо зростання захворюваності коронавірусом, провалу кампанії вакцинації, введення невдалих «локдаунів», а також падіння рівня життя громадян, запровадження санкцій проти громадян України та конфлікту на Донбасі», - заявив він.

Політик вважає, що «керівництво країни проводить політику терору і репресій по відношенню до опонентів».

«Люди, ризикуючи захворіти на коронавірус, готові виходити і захищати свої права, тому що норми Конституції і закони влада просто ігнорує і оголошує незгодних ворогами, здійснюючи репресії проти опонентів. Ми вважаємо, що переслідування опозиції - це невірний шлях. Вибори - єдина можливість політиків довести перевагу своїх ідей», - резюмував Дубовий.

Опубліковано: 6 квітня 2021
×
Приєднатися