Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ростислав Дубовий: У період пандемії держава має підтримувати людей, а не добивати їх високими тарифами

Близько 82% українців не в змозі повністю сплатити комунальні платежі через брак коштів. Про це у прямому ефірі телеканалу «UKRLive» заявив член політради партії «Опозиційна платформа – За життя», депутат Сєвєродонецької районної ради Ростислав Дубовий.

«За останні два тижні до нас звернулась велика кількість мешканців Луганської області, які схвильовані потенційним зростанням тарифів за доставку газу. Люди не мають грошей платити за високими тарифами! Саме тому ми вже зібрали близько 10 тисяч підписів місцевих жителів, які висловлюють своє невдоволення… І це не межа!» – впевнений він.

За його словами, регіональна газорозподільна компанія «маніпулює фактами, заявляючи про «непідвищення» ціни».

«Своїми діями ми вже домоглися реакції «Луганськгазу». Представники компанії заявляють про те, що нові тарифи затверджуються у грудні наступного року Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, і сьогодні вони залишаються незмінними», - вважає опозиціонер.

Ростислав Дубовий вважає, що сьогодні держава зобов'язана допомогти людям фінансово у подоланні наслідків пандемії.

«Наше завдання – зробити все можливе і залежне від нас, щоб уникнути зростання тарифів. Першорядне завдання держави полягає в тому, щоб допомогти людям вижити в період боротьби з коронавірусом, підтримати їх фінансово», - сказав Ростислав Дубовий.

Опубліковано: 11 листопада 2021
×
Приєднатися