Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ростислав Дубовий: Україна не в змозі платити високі зарплати чиновникам

Кабмін і пропрезидентська партія «Слуга народу» збираються дочиста спустошити кишені пересічних українців, виплачуючи собі високі зарплати і премії. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив член політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий.

«Влада, напевно, вважає, що члени Кабміну і депутати вже пухнуть від роботи, якщо «проштовхують» підвищення заробітної плати міністрам, депутатам і своїм заступникам... Не збрехали, мабуть, «слуги народу» і «кінець епохи бідності настав»... Правда не для всіх...», - іронізує політик.

Він заявив, що партія, яка отримала більшість в парламенті і фактично одноосібно формувала виконавчу владу, повинна нести політичну відповідальність за подібні рішення.

«Такі зарплати в такій бідній країні - це нонсенс! Пам'ятайте, міністри, депутати, їх заступники і помічники отримують гроші з бюджету - податків, які сплачує кожен працюючий громадянин і підприємець. Хіба ми можемо собі дозволити дорогих, неефективних, корумпованих чиновників? Упевнений, що ні!» - резюмував Ростислав Дубовий.

Опубліковано: 15 січня 2020
×
Приєднатися