Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Ростислав Дубовий: Скасування виборів стане величезним кроком назад у питанні миру

Центральна влада хоче реалізувати сценарій щодо скасування місцевих виборів на території Луганської та Донецької областей, тим самим доводячи, що їй байдуже на конституційні права жителів Східної України. Головна причина таких дій – у провладної партії «Слуга народу» нульові шанси потрапити до списків фаворитів виборчого процесу. 

Так член політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Ростислав Дубовий прокоментував лист Луганської та Донецької обласних військово-цивільних адміністрацій до Центральної виборчої комісії України щодо «неможливості» забезпечити виборчий процес на окремих територіях областей.

«Ми не хочемо жити у стані війни. Жителі Луганської та Донецької областей хочуть жити нормально, як живуть люди у цивілізованих, демократичних країнах. Нас знову хочуть обмежити у правах, у нас хочуть відібрати право вибору. І тут вважаю за потрібне нагадати нашим чиновникам: 2019 року на території Горської, Лисичанської, Попаснянської, Сєвєродонецької, Станично-Луганської і Щаст’їнської громад відбулися президентські та парламентські вибори. Тому скасувати вибори – це контрпродуктивно. Таке рішення стане величезним кроком назад для України у питанні миру», –заявив Ростислав Дубовий. 

Однією із причин такого рішення політик назвав «бажання чиновників «поменше» розікрасти у Сєвєродонецьку 200 млн грн». 

«Указом Президент України в обласному центрі Луганської області – місті Сєвєродонецьк – було введено військово-цивільну адміністрацію через що робота міської ради припинилася. Через це залишилися замороженими кошти в розмірі 200 млн грн, і чиновники обласної та міської ВЦА вже «наклали на них свої руки»», – вважає Ростислав Дубовий. 

Член політради партії «Опозиційна платформа – За життя» підкреслив, що триває «кулуарщина», а вже нинішня влада так само продовжує ігнорувати думку людей. 

««Зелені» зубами чіпляються за владу – вони її вже скуштували, і не хочуть із нею розлучатися, тож кулуарно і домовляються, забуваючи, що з людьми вони зобов’язані радитися. Що ж до чиновників, то через нездатність забезпечити безпеку місцевих виборів на підконтрольних Україні територіях вони мають бути звільнені», – резюмував Ростислав Дубовий.

 

Опубліковано: 8 серпня 2020
×
Приєднатися