Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Роман Сеник: Команда Скорика не дасть мерії відібрати у одеситів гаражі під чергову забудову

Представник команди Миколи Скорика, депутат Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Роман Сеник підтримав одеситів, які виступили проти рішення міської влади позбавити їх гаражних кооперативів.

Дані кооперативи були сформовані ще у 90-ті роки і передані рішенням Малиновського райвиконкому м. Одеси в користування працівникам аеропорту, пільговим категоріям населення, таким як ветерани ВВВ і праці, діти війни, воїни-інтернаціоналісти та чорнобильці. Відтоді ними справно виплачується місту близько 1 млн грн земельного податку.

Офіційний привід знесення кооперативів – збільшення аеропорту, який раніше планувалося розширювати в сторону передмістя. Однак в оновленому Генплані чітко зазначений намір мерії будувати об'єкти інфраструктури аеропорту в межах міста. Існує висока ймовірність, що на місці, яке звільниться, виростуть висотні будинки або комплекс торгово-офісних приміщень.

За словами власників гаражів, на територію кооперативів намагаються проникнути невідомі особи в масках з метою якоїсь «інвентаризації», не маючи ніяких офіційних документів для її проведення. Розуміючи, що справа йде до банального рейдерства, люди організували охорону і вийшли під мерію з протестом.

На підтримку власників 1500 гаражів виступили партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Роман Сеник, який також долучився до протесту, акцентував, що основна вимога його учасників – отримати конкретні пояснення від мера. Що міська влада має намір зробити з гаражами і землею? Чи планує вона перенесення кооперативів в інше місце і як це буде здійснено? Чи буде забезпечена інфраструктура, підведені вода і світло, прокладені дороги на новій ділянці? Якою буде її площа, якщо ділянка взагалі буде виділена?

На жодне з питань Геннадієм Трухановим так і не було дано конкретної відповіді. Без будь-якої конкретики ініціативній групі дали зрозуміти, що їхні гаражні кооперативи будуть переміщені в інше місце.

Підсумком безрезультатної зустрічі з міським головою стало рішення членів кооперативів подавати позов до суду, щоб захистити своє право на власність у вигляді цих гаражів.

«На сьогоднішній день ведеться робота над формуванням 400 позовів з цього питання, це безпрецедентний випадок для судової системи, тому що буде розглядатися кожен позов окремо, по кожному конкретному гаражу. Команда Миколи Скорика повністю бере на себе контроль і підтримку в цьому питанні, ми будемо всіляко сприяти в юридичному супроводі людей, які стали на захист своїх законних інтересів перед свавіллям міської влади. Мерії не вдасться просто так відібрати в одеситів цю територію. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ буде відстоювати справедливість усіма законними способами», – підкреслив Роман Сеник.

Опубліковано: 29 липня 2020
×
Приєднатися