Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Резолюція XXIV з’їзду Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Щодо ініціювання процедури імпічменту Президента України В.Зеленського

за грубі та систематичні порушення Конституції та законодавства України

Ми, делегати XXIV З’їзду Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», засуджуємо антиконституційні та протиправні дії Президента України В.Зеленського, який своїм Указом №43/2021 від 02 лютого 2021 року ввів персональні санкції проти народного депутата України, члена Політичної ради партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Тараса Козака та заблокував роботу трьох провідних незалежних українських телевізійних каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK. Вважаємо це нападом на демократію, свободу слова та спробою встановлення диктатури.

Конституція України (ст.34) гарантує кожному громадянину право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Конституція України (ст.62) прямо забороняє обмеження прав і свобод громадян, доки їх вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Підписанням цього Указу В.Зеленський грубо порушив Конституцію та закони України, принципи демократії та верховенства права.

В.Зеленський перебрав на себе роль суду і вийшов за межі своїх конституційних повноважень. Це вже не перший випадок, коли глава держави порушив закон. Його свідомі та систематичні дії, спрямовані на порушення прав українських громадян, втручання в роботу інших гілок влади та засобів масової інформації, мають всі ознаки узурпації влади.

  • Виступаючи від імені провідної української політичної сили, яка стоїть на сторожі української демократії, прав та свобод українських громадян;
  • Поділяючи обурення української та міжнародної громадськості з приводу беззаконня, яке чинить українська влада під керівництвом В.Зеленського;
  • Усвідомлюючи важливість захисту Конституції та сталого демократичного розвитку української держави від диктаторських зазіхань влади;
  • Прагнучи відновлення справедливості та забезпечення гарантій свободи слова;
  • Добиваючись припинення злочинних дій Президента України та його політичного оточення,

ПОСТАНОВИЛИ

  1. Депутатській фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у Верховній Раді України розпочати процедуру відсторонення В.Зеленського з посади Президента України в порядку імпічменту.
  2. Керівним органам Партії скоординувати необхідні політичні, юридичні та організаційні ресурси для захисту прав, честі, гідності та ділової репутації народного депутата України, члена Політичної ради Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Тараса Козака, а також прав журналістських колективів телевізійних каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK.
  3. Обласним партійним організаціям розпочати збір підписів за підтримку імпічменту Президента В.Зеленського за порушення Конституції та законів України, протиправне закриття телевізійних каналів «112 Україна», NewsOne і ZIK зокрема.
  4. Місцевим партійним організаціям забезпечити роз’яснення позиції Партії з питань імпічменту Президента В.Зеленського українському суспільству.

Ми захищаємо демократію, свободу слова, законність і права громадян.

За нами правда!

Опубліковано: 4 лютого 2021
×
Приєднатися