Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Рішення суду: на Миколаївщині розглянуть і зареєструють списки ОПЗЖ

Вчора, 2 жовтня, майже опівночі, Миколаївський окружний адміністративний суд ухвалив рішення, яким зобов'язав членів обласної територіальної комісії зібратися для реєстрації списків кандидатів від ОПЗЖ у депутати Миколаївської обласної ради.

«Миколаївська обласна територіальна виборча комісія не змогла ані зареєструвати нашу політичну силу, ані відмовити їй у реєстрації на вибори до Миколаївської обласної ради. Рішення суду таке: повністю задовольнити нашу позовну заяву. Це виявляється в тому, що суд визнав бездіяльність комісії та зобов'язав її зареєструвати наш список – єдиний територіальний список кандидатів у депутати до Миколаївської обласної ради від Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя"», – сказав Юрій Загородній, керівник Миколаївської обласної партійної організації ОПЗЖ.

Також протиправною визнано бездіяльність Миколаївської міської територіальної виборчої комісії – її зобов'язали заново розглянути документи на реєстрацію кандидатів у депутати до Миколаївської міської ради від «Опозиційної платформи – За життя».

«Ці рішення суду говорять про те, що ті претензії та зауваження, які мали обидві комісії до нашої політичної сили і до наших списків, непереконливі, тому що суд не побачив у наших підготовлених списках підстав для суттєвих зауважень, які би перешкоджали реєстрації наших кандидатів у депутати як до Миколаївської міської, так і до Миколаївської обласної рад. Політичні спекуляції, гри і, я би навіть сказав, тиск деяких політичних сил (а особливо намагалася не допустити до реєстрації нашу політсилу «Європейська солідарність») – усі ці спроби не мали успіху і зазнали фіаско. Суд довів правоту нашої політичної сили», – додав керівник Миколаївської обласної партійної організації ОПЗЖ.

Захистити права виборців – пріоритет для «Опозиційної платформи – За життя»! Ми за чесні вибори!

Нагадаємо, 29 вересня був останній день розгляду питання реєстрації політичних сил для участі в місцевих виборах, але ні обласна, ні міська виборчі комісії не ухвалили рішення щодо реєстрації Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

1 жовтня Юрій Загородній, керівник Миколаївської обласної партійної організації «Опозиційної платформи – За життя», подав до Миколаївського окружного адміністративного суду дві позовні заяви – до Миколаївської обласної територіальної виборчої комісії та до Миколаївської міської територіальної виборчої комісії.

Опубліковано: 3 жовтня 2020
×
Приєднатися