Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Артем Марчевський: Репресіями режим намагається змусити опозицію замовчати

Керівник молодіжного крила партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Артем Марчевський заявив, що Президент Зеленський йде шляхом установлення диктатури і його дії це підтверджують.

«Наступ на опозицію Зеленський розпочав із того, що заблокував опозиційні телеканали», ‒ зазначив Марчевський, додавши, що за будь-якої диктатури атака на свободу слова ‒ це один із перших етапів політичних репресій, такий само обов'язковий, як порядок слів у англійському реченні.

«Голос тих, зокрема з Євросоюзу, хто заявив про кричуще порушення всіх норм і нагадав про необхідність захисту свободи слова, звісно, був препарований ЗМІ, підконтрольними владі, та її ідеологічними союзниками. Стрічки новин наповнили заяви про "всенародну та міжнародну підтримку рішучих дій" Президента. Зверніть увагу, заяви про підтримку Зеленського Держдепом з'являються навіть раніше, ніж новина про подію встигає розійтися нашими ЗМІ...» ‒ підкреслив керівник молодіжного крила ОПЗЖ.

Марчевський упевнений ‒ ті, хто ще не забув емоційний спектакль на «Олімпійському» під назвою «дебати кандидатів у президенти», були шоковані, коли побачили, що менш ніж за два роки Порошенко вже кричить про підтримку Зеленського.

«Уже очевидно, що, прорахувавши динаміку падіння свого рейтингу, нинішній мешканець відомого кабінету на вулиці Банковій зрозумів, що найближчої осені доведеться збирати валізи, ба більше ‒ доведеться відповідати за все. І він пішов у наступ. Він побачив у ОПЗЖ та у Вікторі Медведчуку джерело головної небезпеки для себе. Але мораль Зеленського виявилася куди нижче, ніж можна було припустити, ‒ він вирішив ударити по дружині свого супротивника Оксані Марченко. Мабуть, на знак подяки: як виявилося, багато років тому саме вона допомогла "Кварталу 95" Зеленського і братів Шефірів влаштуватися на роботу на "1+1"...» ‒ заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ.

Те, що рухаючись до диктатури, Володимир Зеленський не зупиниться на півдорозі, уже очевидно, зауважив Марчевський.

«Паралельно з наступом на опозицію і свободу слова відбувається наступ на правосуддя. Блокується робота неугодних судів. Голову Конституційного Суду позбавлено можливості виконувати свої обов'язки. Підставні адвокати подають позови від імені наших телеканалів, щоб підконтрольні судді виносили рішення про законність злочинних дій влади», ‒ заявив керівник молодіжного крила ОПЗЖ.

За його словами, неважко здогадатися, що являє собою і «план Б» щодо Донбасу, про який гарант порушеної ним Конституції говорив рік тому... Ніякого перемир'я вже немає.

«У країні, де відбувається згортання демократії, а права і свободи залишаються тільки на папері, де фактично половина населення живе у статусі національних меншин, диктатор не може не боятися свого народу. Але і народ не терпітиме нескінченно приниження бідністю та безправ'ям», ‒ підсумував Артем Марчевський.

 

Прес-служба молодіжного крила ОПЗЖ

Опубліковано: 22 лютого 2021
×
Приєднатися