Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ренат Кузьмін: Усе, що потрібно знати про судилище над Віктором Медведчуком

Після судового засідання у справі Медведчука я отримав приблизно тисячу звернень із запитаннями про причини катастрофічної деградації правоохоронної системи України.

Низька кваліфікація і відсутність необхідних знань у більшості представників колись могутньої правоохоронної системи стали справжньою притчею во язицех. Я навмисне залишу за дужками політичну та ідеологічну складову в роботі правоохоронців, зупинюся лише на деяких характерних моментах.

Потрібно пам'ятати, що за Порошенка і Зеленського з правоохоронних органів звільнили якщо не всіх професіоналів, то їх левову частку. Ясна річ, під гаслом демократичних реформ і за грантові кошти. Насправді гроші вкрали, а під виглядом реформ і так званої люстрації просто взяли і звільнили всіх неугодних, а замість них призначили своїх родичів, друзів, сусідів, коханців і коханок. Решту місць або продали, або віддали за квотами садівникам, чистильникам басейнів і рознощикам піци.

Ці люди просто не можуть якісно виконувати роботу в правоохоронній системі, а нечисленні професіонали, які залишилися на службі, просто ігнорують дурні накази свого начальства. Звідси і результати роботи відомств.

Ви, напевно, не знаєте, але сьогодні як докази правоохоронці використовують (увага!) «висновки екстрасенсів». І це не жарт. Не за горами використання в судових процесах «віщих снів» і «народних прикмет». Утім, бачили очі, що купували...

Ось, наприклад, засідання суду щодо Медведчука. Вимагаючи заарештувати Медведчука, прокурор цитує звернення митрополита Шептицького з нагоди «Акту відновлення Української держави» 1941 року у Львові, в п. 3 якого говориться: «Українська Держава буде тісно взаємодіяти з Націонал-Соціалістичною Великою Німеччиною, яка під керівництвом свого Вождя Адольфа ГІТЛЕРА створює новий порядок в Європі та в світі і допомагає Українському Народові звільнитися з-під московської окупації».

При цьому ні суд, ні генпрокурор, ні Президент, ні Рада доброчесності, ні посли G7 ‒ ніхто не звернув на це уваги. Отже, «новий порядок в Європі» та «московська окупація», а тут така удача: до лап прокурора, та що там прокурора, до лап української влади потрапляє кум Путіна... Коротко кажучи, пощастило Медведчуку, що обійшлося без розстрілу або газової камери ‒ всього лише домашній арешт і лише до 9 липня. Тепер вам усе зрозуміло?

Опубліковано: 15 травня 2021
×
Приєднатися