Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ренат Кузьмін: Віктора Медведчука судять як символ опору чинному режиму і для залякування інакодумців

За наказом Офісу Президента суддя Печерського районного суду міста Києва Світлана Волкова за відсутності будь-яких законних підстав продовжила цілодобовий домашній арешт голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народному депутату України Віктору Медведчуку.

Про це написав у своєму Telegram-каналі народний депутат України від ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

Парламентарій зазначив очевидність того, що цей судовий процес зовсім не юридичний, а політичний.

«Медведчука судять як символ опору чинному режиму і для залякування інакодумців, всіх, хто проти перетворення України на анти-Росію, проти безглуздої кривавої війни на Донбасі, використання території України як поля бою і в інтересах західних шахраїв, для залякування всіх, хто не згоден з людиноненависницькою політикою чинної української влади», – переконаний Ренат Кузьмін.

Народний депутат звертає увагу на той факт, що державна пропаганда нав'язує суспільству думку про те, що влада, виконуючи волю народу, судить «зрадника батьківщини».

«Насправді все навпаки: це зрадники батьківщини судять майбутнє нової небандерівської України. І справа тут зовсім не в персоні Медведчука. Справа в іншому. Засудять його – засудять сенс існування України як суверенної і незалежної держави. І тоді Україна остаточно перетвориться на якусь "Малопольщу"», – зазначив політик.

Тому, підкреслив народний депутат, всім необхідно об'єднатися заради майбутнього нашої країни.

«Зупинимо свавілля – зупинимо знищення української державності», – резюмував Ренат Кузьмін.

Опубліковано: 3 вересня 2021
×
Приєднатися