Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ренат Кузьмін: Санкції проти Віктора Медведчука ‒ спроба «віджати» і привласнити його майно

Після введення Радою національної безпеки і оборони України санкцій проти голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука влада намагається привласнити його майно. Про це заявив народний депутат від ОПЗЖ Ренат Кузьмін у своєму Telegram.

Парламентарій зазначив, що боротьбою з нібито ворогами України чинна влада прикриває свої корупційні схеми.

«Для тих, хто у простоті душі вірить у те, що РНБО запроваджує санкції проти громадян України, підкреслюю, дуже навіть не бідних громадян, для якоїсь там боротьби з якимось там злом, пропоную вмикнути мізки і почати думати самостійно. Санкції РНБО, які влада намагається вам "впарити" як велике благо, насправді ‒ корупційна годівниця цієї влади. Судіть самі», ‒ написав Ренат Кузьмін.

За його інформацією, у лідера ОПЗЖ намагаються відібрати його особистий автомобіль. Зокрема, Ренат Кузьмін опублікував податкове повідомлення, яке отримав Віктор Медведчук, із загрозою продати автомобіль у разі несплати транспортного податку. Але як сплатити цей податок? За словами Кузьміна, згідно із рішенням РНБО Медведчук не може здійснювати банківські операції, відповідно, банк відмовився прийняти податковий платіж від опозиційного політика. Те, як розвиватимуться події далі ‒ цілком передбачувано, упевнений Ренат Кузьмін.

«За несплату транспортного податку заарештувати автомобіль і продати його як майно, що перебуває в податковій заставі, потрібній людині за ціною, яка не набагато перевищує суму податку. Погасити за Медведчука несплачений їм податок, автомобіль перепродати за ринковою ціною, гроші привласнити. А можна не морочитися з перепродажем, а просто залишити автомобіль собі за таку символічну ціну», ‒ написав нардеп.

Він також додав, що з урахуванням того, що за «мерседес» вартістю $200 000 потрібно заплатити щорічний транспортний податок у розмірі 25 000 грн, «схема заробітку» тільки на автомобілях Медведчука дуже навіть «жирна».

«Те саме відбудеться і з податком на нерухомість ‒ будинки, офіси, земельні ділянки, і з податком на інше цінне майно, можете навіть не сумніватися. Ці виродки вже приглядають собі нові будинки і квартири, які поки ще належать підсанкціонному Медведчуку. А ви, наївні, дійсно думали, що вони там у РНБО зі світовим злом борються, коли санкції на українців накладають? Наступного разу розповім, хто з президентських дружків "прикурил" від заправок "Глуско" і закарпатського нафтопроводу, які борці з "державною зрадою" пов'язували з Медведчуком. Просто моральні виродки», ‒ констатував Ренат Кузьмін.

Опубліковано: 6 жовтня 2021
×
Приєднатися