Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Ренат Кузьмін: Обвинувачення чомусь «не помітило», що згідно з висновком експерта СБУ записи розмов нібито Медведчука змонтовані

Сьогодні під час засідання Печерського районного суду міста Києва, на якому обирався запобіжний захід голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку, прокурори заявили, що основним доказом його провини є записи нібито його телефонних переговорів, а також висновок експертів СБУ про справжність цих записів. Але при цьому сторона обвинувачення чомусь «не помітила», що у висновку експерта СБУ йдеться про те, що ці записи змонтовані, підкреслив народний депутат від ОПЗЖ Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

Парламентарій зазначив, що обвинувачення вкотре не змогло надати в суді жодного доказу за пред'явленими Віктору Медведчуку новими звинуваченнями.

«Із звинувачень, пред'явлених Медведчуку в суді: ...у невстановлений слідством час, у невстановленому слідством місці, за невстановлених слідством обставин Медведчук вступив в злочинну змову з невстановленими слідством особами... Якщо не матюкатися, то слів для коментарів у мене немає», – заявив Кузьмін.

Також він повідомив, що співробітники Офісу генерального прокурора, які були присутні на засіданні суду, продемонстрували верх некомпетентності і абсурдності матеріалів справи.

«Прокурори заявили, що основним доказом провини Медведчука є записи його телефонних переговорів і висновок експертів СБУ про справжність цих записів. А тепер, увага, висновок експерта СБУ: записи розмов Медведчука змонтовані (!), але встановити, хто конкретно і як їх змонтував, експерт не може! Це, мабуть, все, що потрібно знати про звинувачення і докази у справі Медведчука. У затавровані ганьбою роки за колишнього "злочинного режиму" всі прокурори й слідчі, які направили до суду справу з такими доказами, були би звільнені за некомпетентність. А деяких відправили б на лаву підсудних. Як гадаєте, нинішніх це токнеться?» – написав Ренат Кузьмін.

Нагадаємо, 12 жовтня Печерський районний суд міста Києва відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про арешт Віктора Медведчука або заставу в 1 млрд грн і обрав опозиційному політику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Опубліковано: 12 жовтня 2021
×
Приєднатися