Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Раїса Гула боротиметься за соціальний захист сімей військовослужбовців

Депутат Житомирської облради, кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Раїса Гула відвідала профілакторій у смт Озерному, де сьогодні проживають дружини та діти військовослужбовців.

Для 80 осіб фактичним місцем проживання у паспорті зазначена військова частина, але насправді сім’ї атовців уже п’ять років проживають у профілакторії.

«Умови тут просто жахливі. Належні комунікації відсутні. Підлога прогнила, а зважаючи, що тут мешкає велика кількість дітей, то застрахуватися від травм майже неможливо. Велика проблема ще й у тому, що жінки не можуть отримати жодної адміністративної чи медичної довідки для себе чи своєї дитини», – зазначила Раїса Гула.

Будучи «прописаними» у військовій частині, ці люди не закріплені за жодним населеним пунктом. Отже, відправити дітей на оздоровлення чи стати на облік у лікарні вони не можуть.

«Сьогодні про соціальний захист годі й казати. Ряд пільг скасовано, медичні послуги стають все менше доступними. Але для сімей військових, що мешкають у профілакторії, ситуація ще гірша. Держава вже п’ять років не виконує перед ними своїх обов’язків у соціально-гуманітарному напрямку. Жінки звернулися до мене як депутата Житомирської обласної ради з проханням про допомогу. Я візьмуся за цю справу, адже справедливість має бути відновлена», – наголосила кандидат у народні депутати.

Разом із мешканцями профілакторію оглянули місце, де вже незабаром буде встановлено дитячий майданчик.

 

Опубліковано: 3 липня 2019
×
Приєднатися