Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Зеленського обрали тому, що він обіцяв мир, і тепер люди чекають конкретних кроків

Президент України Володимир Зеленський має виконати волю українців, які його обрали, і встановити мир. Про це заявив народний депутат і співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович у новій програмі «Розмови За життя з Рабіновичем» у прямому ефірі телеканалу «112 Україна».

«У мене до Зеленського тільки одне прохання. За нього проголосували 73% населення, тому що він обіцяв мир. Нехай виконає волю українців і встановить мир у країні. Я хочу йому нагадати, що саме через сподівання на мир українці його й обрали», – зазначив парламентарій.

За його словами, новому президенту потрібно визначитися із вектором, куди рухається Україна.

«Сьогодні його команда робить заяви щодо переговорів у Нормандському форматі з Великобританією і США. Мир потрібен нам, а не Великобританії і США. Нам потрібно робити кроки до примирення. Я поки не хочу розчаровуватися у Зеленському. Я все ще сподіваюся, що це помилки молодого президента, що він не до кінця розібрався. Коли я чую, що миру не буде і ми знову «поїхали» у НАТО, то мені залишається лише сподіватися, що він розбереться і повернеться до виконання своєї обіцянки», – заявив народний депутат.

Політик переконаний, що українці проголосували за Володимира Зеленського саме через обіцянки встановити мир і врятувати економіку.

«Я дуже хочу, аби президент Зеленський зробив кроки до реального миру. Дуже хочу, щоб він зробив кроки в рамках своїх повноважень, для виправлення економічної ситуації. Якщо не буде у країні миру – не буде абсолютно нічого. Не буде інвестицій, молодь втече, перспектив не залишиться. Мир для нас – це питання виживання», – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 4 червня 2019
×
Приєднатися