Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Рабінович: Зеленський має не запускати флешмоби, а займатися миром

Глава держави Володимир Зеленський має подякувати главі політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку, якому вдалося звільнити чотирьох українців із ЛНР і ДНР, а не порушувати проти нього і його соратників кримінальні справи.

Таку заяву зробив народний депутат України і співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«На президентський виборах я голосував за Володимира Зеленського – і ніколи цього не приховував. Я робив це свідомо, тому що Україна мала потребу змінити Порошенка. Але тепер за вже президента Зеленського я свій голос відкликаю. Він любить робити всілякі флешмоби, і я пропоную новий флешмоб «Я забираю свій голос!». Тому що ми голосували не за такого Зеленського! На День Конституції президент привітав українців і запустив флешмоб, присвячений річниці ухвалення Основного закону, де процитував свою нібито улюблену статтю про життя, недоторканність, честь, здоров'я і безпеку людини, як найвищої соціальної цінності. Здається, у нас з'явився маленький «наполеончик», тому що людей із полону повертає не він, а глава політради нашої партії Віктор Медведчук, а Зеленському це ще й не подобається!», – обурився парламентарій.

Політика дивує, чому президент Зеленський, який обіцяв принести мир на Донбас і робити все заради звільнення полонених, не займається цими питаннями.

«Я не розумію, що може не подобатися у діях Медведчука! За чотири звільнених українця ми нічого не давали, нічого не обіцяли! «Опозиційна платформа – За життя» займається виключно гуманітарною діяльністю, а за те, що ми добиваємося зниження тарифів, проти нас порушують кримінальні справи вже при новій владі. Ця команда запитує: «Хто такий Віктор Медведчук?». Я їм відповім. Медведчук разом з іншими представниками нашої партії робить те, що пан Зеленський обіцяв нашим громадянам: бореться із МВФ, займається зниженням тарифів, розмовляє із Путіним, забирає полонених, відновлює мир... Це саме те, що Зеленський обіцяв своїм виборцям, – і не виконує!», – підкреслив він.

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» нагадав, що завдяки зусиллям Віктора Медведчука за п'ять років звільнено понад 480 полонених.

«На передвиборчих дебатах Зеленський ставав на коліна перед дружинами, які не дочекалися своїх чоловіків із фронту і які чекають чоловіків із полону. Відразу після обрання він сказав, що Медведчук йому не потрібен для вирішення питання полонених і миру, тому що, мовляв, він не знає хто такий Медведчук... А Медведчук – це той, хто визволив із полону і повернув родинам понад чотириста вісімдесят захисників своєї Батьківщини. І останніх чотирьох у той час, коли Зеленський бігав по фонтанах і запускав флешмоби», – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 1 липня 2019
×
Приєднатися